Polscy piłkarze nie zwalniają tempa!

W ostatnią sobotę podopieczni Adama Nawałki pokonali jedną z najmocniejszych drużyn w grupie E, reprezentację Czarnogóry 2-1. Mimo iż spotkanie nie należało do najciekawszych nasi piłkarzy po raz kolejny wykazali się skutecznością i konsekwencją w grze i się gnęli po kolejne 3 punkty psują tym samym święto Czarnogórcom, którzy obchodzili jubileusz 10-lecia powstania reprezentacji po uzyskaniu niepodległości. W innych meczach w naszej grupie Rumuni zremisowali z Duńczykami, a Ormianie pokonali Kazachów. Polscy piłkarze są więc na najlepszej drodze do uzyskania awansu do przyszłorocznycj MŚ w Rosji ponieważ wyprzedzają drugą drużynę w tabeli aż o 6 punktów. W tej sytuacji tylko kataklizm mógłby odebrać naszej drużynie upragniony awans.

Czarnogóra – Polska 1-2 (0-1)

0-1 Lewandowski (rzut wolny) – 40 min.

1-1 Mugosa (głową) – 63 min.

1-2 Piszczek – 82 min.

Czarnogóra: Božović – Stojković, Savić, Kojasević (81. Ivanić), Safranać – Vukčević, Šcekić (86. Djordjević), Mugosa – Vešović, Marušić (92. Vucinić), Bećiraj

Polska: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Mączyński (92. Cionek), Linetty (78. Teodorczyk), Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki (94. Peszko) – Lewandowski.

kp