Pomóżmy Gabrysi!!!!!

apel-gabrysia

Ten horror trwa od 15 lat, od pierwszego oddechu naszego ukochanego dziecka. Gabrysia została skreślona zaraz po urodzeniu. Miała nie dożyć kolejnego dnia, miesiąca, następnych urodzin… Nawet jeśli rano czuje się dobrze, wieczorem może stać się tragedia! To wszystko przez chore serce, którego przez wiele lat nikt nie umiał naprawić. Skazali nas na życie w ogromnym strachu. Zjeździliśmy wszystkich specjalistów w kraju i za granicą, cień nadziei dał nam prof. Carotti. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać całą kwotę, ale do operacji nie doszło – ryzyko było zbyt duże… Profesor Adriano Carotti od 20 lat nie operował tak dużego dziecka, daje małe szanse powodzenia operacji. Nie załamaliśmy się jednak, bo w międzyczasie przyszła wyczekana odpowiedź z USA – chcą operować Gabrysię!

Prof. Frank L. Hanley z Lucile Packard Children’s Hospital w Stanford to światowej sławy specjalista. Uratował serce i życie wielu dzieci, którym nikt nie umiał pomóc. Także Dawidkowi, Emilowi i Julce, którzy żyją dzięki zbiórce na siepomaga.pl wspaniałym Pomagaczom. Im się udało, czy Gabrysia też dostanie swoją szansę? Tak bardzo się boję, że nie zdążymy…

10 lipca 2019 rok to dzień, w którym Gabrysia ma szansę dostać nowe życie — życie ze zdrowym sercem, bez strachu o śmierć.

Jeśli tylko zdążymy uzbierać gigantyczną kwotę…

Środki trzeba przelać do kliniki jak najszybciej, by zarezerwować termin. Walczymy do końca!

Zbiórka trwa na profilu siepomaga. Oto link.

https://siepomagaimg.pl/uploads/cause/main_photo/15720/big_563ef18e-baad-4c8c-a0d3-cf80708b3f9a.jpg